Dla inwestorów

Współpraca

Dlaczego warto inwestować w zespole

Od początku w inwestowaniu w nieruchomościach pracuje w zespole, który to każdy specjalizuje się w danym zagadnieniu i realizuje określoną część projektu. Wiele osób działa w pojedynkę, rzadko się zdarza żeby była grupa ludzi, którzy razem ze sobą inwestują i wykorzystują swoje umiejętności w poszczególnym projekcie.

Samodzielny inwestor

 Przedstawmy więc sytuacje jak to wygląda w przypadku samodzielnego inwestora  oraz jak to wygląda inwestowanie  w zespole.

Samodzielny inwestor przede wszystkim  skupia się na tym że nie ma wystarczającej gotówki na pierwszą lub kolejną inwestycję i skupia się na tym żeby zebrać odpowiednia ilość kapitału żeby dopiero wtedy rozpocząć działanie, gdy zbierze gotówkę to zabiera się za szukanie okazji inwestycyjnej, za wybór ekipy remontowej, notariusza, pilnowanie remontu i za sprzeda nieruchomości.

Działając w zespole rozróżniamy każdy z tych etapów osobno, i kiedy chcesz dołączyć się do większego zespołu możesz wyspecjalizować się tylko w jednej części i wykonywać talko jeden określony proces, ja specjalizuje się w tym, ze nabywam okazje inwestycyjne i zarządzam nimi dbam oto żeby był kontrolowany przepływ gotówki dla wszystkich osób w zespole oraz zbieram na nie finansowanie.

To jest zespół
W zespole można więcej.

Zwróć więc uwagę jaka jest różnica, samodzielny inwestor realizuje flipa i bardzo szybko stara się go spieniężyć tak żeby mógł użyć tych pieniędzy, które są zwyczaj własne  na kolejny projekt.

      My w zespole robimy tak że, zbieramy górkę kapitału do wykorzystania podpisujemy umowy z inwestorami, którzy zobowiązują się do zakupu danej nieruchomości, kiedy my taka nieruchomość znajdziemy i przedstawimy o określonych parametrach i nie musimy martwić się tym że zabraknie nam gotówki  na zakup określonej nieruchomosci, która do nas spłynie.

    Wiec gdy pracujesz w zespole nie działasz na wszystkich płaszczyznach procesu zakupu nieruchomosci i nie czekasz  aż uwolnisz finanse  na remont kolejnego mieszkania tylko tworzysz górki w każdym z procesów, który jest w inwestowaniu w nieruchomości. Ja zbieram nadwyżkę kapitału, który można wykorzysta na nowe okazje, mamy wachlarz okazji, które można kupić lub można stworzyć, mamy nadmiar w ekipie remontowej, którą możemy wykorzystać przy kolejnych projektach, wiec możemy skupiać się na tylu transakcjach na ile mamy czas.My w zespole

Niezależnie od tego czy czy działasz samodzielnie czy w zespole, zawsze będzie ci towarzyszył zespół specjalista z zewnątrz, takich jak notariusz, prawnik, księgowy czy pośrednik.

Jeśli podoba się Tobie ten temat inwestowania w zespole w nieruchomosci i chciałbyś czerpać zyski z najmu ale nie masz jeszcze całej gotówki lub całej zdolności kredytowej na zakup drugiego mieszkania lub innej nieruchomosci, to mam dla Ciebie teraz bardzo dobrą informacje, z racji tego że rozmawiam z wieloma osobami, które mają miedzy 20 a 100 tyś złotych na koncie i nie stać ich na zakup pełnego mieszkania, to wpadliśmy z Pawłem żeby zorganizować taką zbiórkę grupową, która będzie polegała na tym że jeżeli masz na przykład 30 tys w banku, dobierzemy do Ciebie 10 osób razem to da 300 tyś i w waszym imieniu kupimy nieruchomość, która będzie przynosiła określony zwrot dla wszystkich inwestorów i takim sposobem będziesz otrzymywał procent z najmu, który tobie się należny odpowiednio dla Twojej wpłaty i staniesz się właścicielem dochodu pasywnego, który jest czerpany z nieruchomosci na wynajem, chociaż nie będziesz musiał nabywać całej nieruchomosci żeby tym dochodem pasywnym się cieszyć.

Ze względu na to że rozmawiam z wieloma osobami  i proponują możliwość wspólnego inwestowania z mniejszym kapitałem wiec stworzyłem ten blog oraz tworzę kolejkę zainteresowanych osób, które razem po kolei będą nabywały dane nieruchomosci wiec serdecznie zapraszam do inwestowania w zespole jeśli jesteś zainteresowany takim projektem napisz na e-maila, odpowiem najszybciej jak to będzie możliwe w kolejności, której inwestorzy zapisywali się i wysyłali emalie.

Podsumowując temat inwestowania w zespole, serdecznie zachęcam Ciebie do tego żebyś dobrał sobie wespół inwestorów, którzy będą wykładali dla Cibie gotówkę, będą wyszukiwali okazji inwestycyjnych, bo nawet dzieląc się z każdą z osób w zespole jesteś w stanie zrealizować więcej  projektów, porostu więcej  zarobisz.

Z mojej strony to wszytko, serdecznie dziękuje za przeczytanie artykułu, jeśli masz jakieś prywatne pytania do mnie lub chciałbyś nami zainwestować lub poznać się osobiście to zapraszam do kontaktu na e-mail: szczesnyisyn@gmail.com

Przewiń do góry